Pro zjištění skladové dostupnosti a možnosti objednání dílů se zaregistrujte ZDE .

Uzávěrka diferenciálu? Pak jedině od značky EATON

 Jaký je jejich princip a výhody a kde lze použít?

Elektromagnetická uzávěrka diferenciálu se aktivuje a zcela zablokuje nápravu jednoduchým stisknutím tlačítka. Když je náprava plně zablokována, veškerý dostupný točivý moment se rozdělí na obě kola. Díky tomu, že kolo má největší přilnavost k vozovce, má vůz schopnost pokračovat v pohybu.

Plně uzavřený diferenciál EATON byl ověřen v milionech terénních vozidel po celém světě. Zvyšuje průchodnost terénem, poskytuje vysokou ovladatelnost vozu v obtížných silničních podmínkách díky tuhému blokování nápravových hřídelů pouhým stisknutím tlačítka. Další vyhodou je v jejich snadném připojení a samotné montáži. Při instalaci diferenciálů s elektrickými uzávěry nejsou žádná zbytečná instalační schémata, minimum komponentů což výrazně zvyšuje spolehlivost sestavy. Nepotřebujete kompresory, válce pro zapnutí pneumatických a hydraulických pohonů jako tomu je u klasických diferenciálů se vzduchových či hydraulických uzávěrem.

Lze je použít do vozů značek  UAZ 31519 Hunter (Hunter), UAZ 3163 Patriot (Patriot), UAZ 2363 Pickup (Pickup), UAZ Cargo, UAZ Profi, UAZ 452 Loaf, UAZ 2206 a jejich modifikace s můstky Spicer, instalace na UAZ 469, 452 ( Loaf ) a jejich modifikace s Timken/Hybrid bridges. Podmínkou je mít ve vozu elektronickýpohon rychloměru.

zde odkaz na produkt Elektromagnetická uzávěrka diferenciálu značky EATON právě u nás!!!

 

Uzávěrka diferenciálu? Pak jedině od značky EATON
Vytvořeno31.01.2024

Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte  SOUHLASÍM. Další informace

Podrobné nastaveníPovolit vše