simering - gufero klikové hřídele v rozměru GP 80x100x10
vhodné i pro vozidla: UAZ, LADA, DAF, MAN, motory ZMZ řady 405, 406 ,409
alternativní čísla výrobce: 040620100516001 , 0406-20-1005160-01
| parametr závitu | levotočivý |
| výrobce | EU |
| balení (délka) | 11 cm |
| balení (šířka) | 11 cm |
| balení (výška) | 2 cm |
| balení (hmotnost) | 0,072 kg |
| hmotnost | 0,06 kg |
| materiál | FPM |
| průměr | 100 cm |
| vnitřní průměr (d) | 80 mm |
| vnější průměr (D) | 100 mm |
| šířka - výška ložiska | 10 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace