zimní clona na masku chladiče pro vozidla GAZ GAZELLE od roku výroby 2004
upozornění výrobce:
tento typ clony nelze použít na vozidla Gazelle Business, GAZ TERA, NEXT
| výrobce | PL |
| balení (délka) | 90 cm |
| balení (šířka) | 25 cm |
| balení (výška) | 10 cm |
| balení (hmotnost) | 0,85 kg |
| délka | 78 cm |
| šířka | 14 cm |
| výška | 3,5 cm |
| hmotnost | 0,5 kg |
| materiál | plast |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace