guide bells download window at 2206
alternativní čísla výrobce: 3741-00-6104080-20 , 3741-00-6104080-95 , 374100610408020
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 7 cm |
| balení (hmotnost) | 0,2 kg |
| délka | 10 cm |
| šířka | 4 cm |
| výška | 3,5 cm |
| hmotnost | 0,13 kg |
| materiál | kov, plast |
| průměr | 4 cm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace