vratná vodící kladka plochého řemene vhodná i pro vozidla UAZ, FIAT , LANCIA, OPEL, GM , SAAB , SUZUKI
informace výrobce:
altenativní čísla výrobce: 1278179J50, 1278179J51, 12781-79J51 , 93178807, 93178807 , 5636743, 93178807, 55200441, 60813590,
| výrobce | EU |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 6 cm |
| balení (hmotnost) | 0,168 kg |
| hmotnost | 0,14 kg |
| materiál | plast |
| průměr | 5,3 cm |
| vnitřní průměr (d) | 10 mm |
| vnější průměr (D) | 53 mm |
| šířka - výška ložiska | 30 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace