differential cover reinforced, Spicer,
železné lité - zesílené víko diferenciálu přední nápravy SPICER
použitelné pro nápravy SPICER i u vozidel UAZ 3160,3162,3163, Patriot (do roku výroby 2017), PICK UP (do roku výroby 2017), Hunter, Buchanka, 2206,
informace výrobce:
Navrženo k ochraně převodových dílů a sestav před nečistotami, prachem, vlhkostí a mechanickým poškozením a je povinným prvkem můstku.
Kryt skříně pro přední a zadní nápravu Spicer UAZ spolehlivě chrání diferenciál a hlavní převod před poškozením při kolizi s překážkami.
Zesílený kryt skříně rozvodovky pro nápravy Spicer je vyroben z tvárné vysokopevnostní litiny a opatřen práškovým nástřikem. Odolává kolosálním rázovým zatížením. Umožní vám cítit se co nejvíce chráněni před poškozením mostu v terénu. Optimalizovaná geometrie výztuh umožnila zvýšit pevnostní a výkonnostní charakteristiky tohoto krytu. Spodní vodicí výztuhy slouží jako pojezdy při nárazu na překážku (kameny, pařezy, spadlé stromy atd.)
Charakteristika
Celkové rozměry v balení, m: 0,275x0,260x0,09;
Hmotnost, kg: 5,92;
Objem, m3: 0,0064;
Materiál: litina;
Barva: červená.
Obsah sady
Litinový kryt klikové skříně - 1 ks;
Upevňovací šrouby - 10 ks;
Těsnění pod kryt - 1 ks;
Těsnění na těsnění - 1 ks. (30 gr.).
| výrobce | RIF |
| balení (délka) | 32 cm |
| balení (šířka) | 28 cm |
| balení (výška) | 12 cm |
| balení (hmotnost) | 7 kg |
| délka | 28 cm |
| šířka | 24 cm |
| výška | 9 cm |
| hmotnost | 6,55 kg |
| materiál | železo |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace