těsnící manžeta brzdového válečku o průměru 30mm
vhodné i pro vozidla: ARO řady 24 , 240,242,244,246
provedení s malou středovou dírou v mnažetě o průměru 12mm
| výrobce | EU |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 5 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| hmotnost | 0,04 kg |
| materiál | guma |
| průměr | 3 cm |
| vnitřní průměr (d) | 12 mm |
| vnější průměr (D) | 30 mm |
| šířka - výška ložiska | 9 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace