leaf spring eye bolt screw, PL
šroub uchycení listového pera i rpo vozidla GAZelle, náhrada za originální šroub, bez povrchové úpravy
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 4 cm |
| balení (hmotnost) | 0,3 kg |
| délka | 13 cm |
| šířka | 2,5 cm |
| výška | 2,5 cm |
| hmotnost | 0,25 kg |
| materiál | kov |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace