spodní rameno kompletní - přední pravé DFM, DFSK
alternativní číslo výrpobce: 2904400-0A
| výrobce | China |
| balení (délka) | 40 cm |
| balení (šířka) | 15 cm |
| balení (výška) | 15 cm |
| balení (hmotnost) | 1,65 kg |
| délka | 37 cm |
| šířka | 9,5 cm |
| výška | 9,5 cm |
| hmotnost | 1,27 kg |
| materiál | kov |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace