| výrobce | PL |
| balení (délka) | 58 cm |
| balení (šířka) | 55 cm |
| balení (výška) | 16 cm |
| balení (hmotnost) | 1,1 kg |
| hmotnost | 0,98 kg |
| materiál | guma vrstvená |
| průměr | 3,8 cm |
| vnitřní průměr (d) | 18 mm |
| vnější průměr (D) | 46 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace