BUSINESS switch box , spínací skříňka pro GAZelle BUSINESS od roku výroby 2012-
| balení (délka) | 20 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 10 cm |
| balení (hmotnost) | 0,9 kg |
| délka | 0 cm |
| šířka | 0 cm |
| výška | 0 cm |
| hmotnost | 0,75 kg |
| průměr | 0 cm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace