| výrobce | jiný |
| balení (délka) | 30 cm |
| balení (šířka) | 30 cm |
| balení (výška) | 10 cm |
| balení (hmotnost) | 0,456 kg |
| délka | 22 cm |
| šířka | 22 cm |
| výška | 4 cm |
| hmotnost | 0,38 kg |
| materiál | sklo a plast |
| průměr | 22 cm |
| vnitřní průměr (d) | 180 mm |
| vnější průměr (D) | 220 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace