| výrobce | EU |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 2 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| hmotnost | 0,03 kg |
| materiál | FPM |
| vnitřní průměr (d) | 55 mm |
| vnější průměr (D) | 70 mm |
| šířka - výška ložiska | 8 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace