valve sealing
simering - gufero ventilů pro motory Andoria vhodné i pro vozidla ARO, UAZ, GAZ, Lublin, Honker,
alternativní čísla výrobce: 25118611 , 793445024 , 2.51.186 ,
| výrobce | EU |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 3 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| hmotnost | 0,01 kg |
| materiál | FPM |
| průměr | 1,2 cm |
| vnitřní průměr (d) | 8 mm |
| vnější průměr (D) | 15,2 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace