simering 35x52x10 clutch shafts
simering - gufero v rozměru GP 35x52x10 pro převodovku EATON TS5-21 na spojkovou hřídel
vhodné i pro vozidla: UAZ AMC, Honker, ARO AMC, Lublin, kde je použitá převodovka EATON TS5-21
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 3 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| hmotnost | 0,05 kg |
| materiál | NBR |
| vnitřní průměr (d) | 35 mm |
| vnější průměr (D) | 52 mm |
| šířka - výška ložiska | 10 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace