| výrobce | jiný |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 5 cm |
| balení (hmotnost) | 0,084 kg |
| délka | 5 cm |
| šířka | 5 cm |
| výška | 4,5 cm |
| hmotnost | 0,07 kg |
| materiál | guma |
| vnitřní průměr (d) | 23 mm |
| vnější průměr (D) | 41 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace