HONKER rear silentblock gearbox
silentblok zavěšení převodvky pro vozidla HONKER, LUBLIN
alternativní čísla výrobce: 33521003030 , 701684017
| výrobce | EU |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 15 cm |
| balení (výška) | 10 cm |
| balení (hmotnost) | 0,6 kg |
| délka | 12 cm |
| šířka | 11 cm |
| výška | 5,5 cm |
| hmotnost | 0,5 kg |
| materiál | kov guma |
| vnitřní průměr (d) | 13 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace