| délka táhla | 46 mm |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 10 cm |
| balení (hmotnost) | 0,444 kg |
| délka | 5,6 cm |
| hmotnost | 0,37 kg |
| materiál | kov, guma |
| průměr | 4,8 cm |
| vnitřní průměr (d) | 16,1 mm |
| vnější průměr (D) | 48 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace