silentblock 10.4 arms - shifting
| délka táhla | 0 mm |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 3 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| délka | 4,5 cm |
| šířka | 2,7 cm |
| výška | 2,7 cm |
| hmotnost | 0,09 kg |
| průměr | 0 cm |
| vnitřní průměr (d) | 14 mm |
| vnější průměr (D) | 27 mm |
| šířka - výška ložiska | 0 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace