engine head gasket set 4CT90
sada těsnění hlavy motoru Andoria 4CT90 , pro variantu monoblok (bez válcových vložek)
sada obsahuje položky:
| balení (délka) | 55 cm |
| balení (šířka) | 22 cm |
| balení (výška) | 5 cm |
| balení (hmotnost) | 0,7 kg |
| délka | 52 cm |
| šířka | 20 cm |
| výška | 1 cm |
| hmotnost | 0,5 kg |
| materiál | kov, plast, guma, papír |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace