| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 5 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| délka | 6,5 cm |
| šířka | 6 cm |
| výška | 3 cm |
| hmotnost | 0,05 kg |
| materiál | plast, kov |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace