M8 suction flow screw
průtokový šroub M8x26 pro motory Andoria použitých i ve vozech ARO, UAZ, GAZ, HONKER, LUBLIN, 4CT90, 4CTi90
alternativní čísla výrobce: 782015481, 12159431
| parametr závitu | M8 |
| délka táhla | 26 mm |
| výrobce | Andoria |
| balení (délka) | 10 cm |
| balení (šířka) | 15 cm |
| balení (výška) | 2 cm |
| balení (hmotnost) | 0,15 kg |
| délka | 3 cm |
| šířka | 1,3 cm |
| výška | 1,3 cm |
| hmotnost | 0,01 kg |
| materiál | ocel |
| vnitřní průměr (d) | 4 mm |
| vnější průměr (D) | 8 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace