front muffler Steyr 4x4, small, tr dn60
přední tlumič - rezonátor výfuku malý pro vozidla GAZelle s motorem Steyr EURO3 a pohonem 4x4,
alternativní čísla výrobce: 27527-1202008, 275271202008
| výrobce | OOO GAZ |
| balení (délka) | 105 cm |
| balení (šířka) | 25 cm |
| balení (výška) | 25 cm |
| balení (hmotnost) | 5,5 kg |
| délka | 0 cm |
| šířka | 0 cm |
| výška | 0 cm |
| hmotnost | 4,65 kg |
| materiál | kov |
| průměr | 0 cm |
| vnitřní průměr (d) | 0 mm |
| vnější průměr (D) | 0 mm |
| šířka - výška ložiska | 0 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace