matice unašeče diferenciálu M20x1,5 i pro vozidla UAZ
alternativní čísla výrobce: 0452-00-1802078-00 , 452-1802078
| parametr závitu | M20x1,5 |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 5 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| délka | 2,7 cm |
| šířka | 2,7 cm |
| výška | 1,3 cm |
| hmotnost | 0,01 kg |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace