main clutch cylinder complete with container
hlavní spojkový válec kompletní včetně nádobky na brzdovou kapalinu , provedení s velkým závitem na připojení trubky M12x1,25 typ koncovky "E , alternativní výrobce
vhodné i pro vozidla GAZ, GAZELLE , Sobol, Volha, UAZ
alternativní čísla výrobce: 4301-1602290 , 43011602290 , 0416143
| parametr závitu | M12x1,25 |
| délka táhla | 81 mm |
| výrobce | jiný |
| balení (délka) | 25 cm |
| balení (šířka) | 20 cm |
| balení (výška) | 10 cm |
| balení (hmotnost) | 1,2 kg |
| délka | 24 cm |
| šířka | 6 cm |
| výška | 16,5 cm |
| hmotnost | 1 kg |
| materiál | kov a plast |
| vnitřní průměr (d) | 0 mm |
| vnější průměr (D) | 33 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace