HONKER reduction gearbox silencer
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 2 cm |
| balení (hmotnost) | 0,05 kg |
| délka | 5 cm |
| šířka | 5 cm |
| výška | 1 cm |
| hmotnost | 0,012 kg |
| průměr | 4,5 cm |
| vnitřní průměr (d) | 16 mm |
| vnější průměr (D) | 50 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace