| výrobce | jiný |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 10 cm |
| balení (hmotnost) | 0,25 kg |
| výška | 8 cm |
| hmotnost | 0,14 kg |
| materiál | kov |
| vnitřní průměr (d) | 48 mm |
| vnější průměr (D) | 53 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace