door latch bolt
čep západky do rámu dveří - trn je uhycen na dva šrouby, vhodné i pro vozidla GAZ Gazelle, Sobol pro zadní levé křídlové dveře
| výrobce | jiný |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 5 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| délka | 8 cm |
| šířka | 3,5 cm |
| výška | 4 cm |
| hmotnost | 0,07 kg |
| materiál | kov |
| průměr | 1 cm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace