| balení (délka) | 45 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 12 cm |
| balení (hmotnost) | 1,188 kg |
| délka | 44 cm |
| šířka | 9 cm |
| výška | 11 cm |
| hmotnost | 0,99 kg |
| materiál | plast |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace