differential carrier Buissnes 30z
unašeč diferenciálu přední zadní i pro vozidla GAZ GAazelle Busines, 3110, Volha , rovné provedení odstřikovacího kroužku , vnitřní drážkování - 30z ,
alternativní čísla výrobce: 3302-2402138-20 , 3302240213820 ,
| parametr závitu | 30 zubů |
| výrobce | OOO GAZ |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 15 cm |
| balení (výška) | 15 cm |
| balení (hmotnost) | 0,8 kg |
| hmotnost | 0,56 kg |
| materiál | kov |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace