| délka táhla | 0 mm |
| balení (délka) | 9 cm |
| balení (šířka) | 7 cm |
| balení (výška) | 9 cm |
| balení (hmotnost) | 0,024 kg |
| délka | 4 cm |
| šířka | 2 cm |
| výška | 4 cm |
| hmotnost | 0,02 kg |
| průměr | 0 cm |
| vnitřní průměr (d) | 0 mm |
| vnější průměr (D) | 0 mm |
| šířka - výška ložiska | 0 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace