| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 5 cm |
| balení (hmotnost) | 0,25 kg |
| výška | 2 cm |
| hmotnost | 0,16 kg |
| materiál | kov, guma |
| vnitřní průměr (d) | 65 mm |
| vnější průměr (D) | 100 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace