simmering shift rod PRAGA 16x26x7
simering - gufer řadící tyče přídavné redukční převodovky PRAGA v rozměru GP 16x26x7
vhodné i pro vozidla UAZ AMC , (Patriot, Simbir, 3162, 3163, 2360 do roku výroby 2008) , GAZ AMC, Gazelle AMC
| výrobce | EU |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 2 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| hmotnost | 0,02 kg |
| materiál | NBR |
| průměr | 2,6 cm |
| vnitřní průměr (d) | 16 mm |
| vnější průměr (D) | 26 mm |
| šířka - výška ložiska | 7 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace