plastic oil canister for power steering
plastová olejová nádobka s filtrem systému posilovače řízení i pro vozidla GAZ, UAZ
informace výrobce:
| výrobce | EU |
| balení (délka) | 19 cm |
| balení (šířka) | 19 cm |
| balení (výška) | 19 cm |
| balení (hmotnost) | 0,588 kg |
| hmotnost | 0,49 kg |
| materiál | plast |
| průměr | 9,3 cm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace