clutch release lever STEYR
| parametr závitu | M10 |
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 2 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| délka | 2,2 cm |
| šířka | 1,9 cm |
| hmotnost | 0,02 kg |
| materiál | kov |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace