| balení (délka) | 6,5 cm |
| balení (šířka) | 6,5 cm |
| balení (výška) | 0,3 cm |
| balení (hmotnost) | 0,1 kg |
| hmotnost | 0,01 kg |
| materiál | silicone |
| vnitřní průměr (d) | 1,4 mm |
| vnější průměr (D) | 64 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace