Cross Cardan S/OCER 1310, G3302
informace výrobce:
délka - 82 mm
průměr ložiska - 27 mm
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 10 cm |
| balení (výška) | 4 cm |
| balení (hmotnost) | 0,7 kg |
| délka | 8,4 cm |
| šířka | 8,4 cm |
| výška | 2,7 cm |
| hmotnost | 0,47 kg |
| materiál | kov |
| průměr | 2,6 cm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace