knuckle displacement DN50 STEYR turbine
| balení (délka) | 15 cm |
| balení (šířka) | 15 cm |
| balení (výška) | 8 cm |
| balení (hmotnost) | 0,3 kg |
| délka | 13,5 cm |
| šířka | 13,5 cm |
| výška | 6 cm |
| hmotnost | 0,2 kg |
| materiál | guma |
| vnitřní průměr (d) | 50 mm |
| vnější průměr (D) | 60 mm |
Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte SOUHLASÍM. Další informace